Dołącz do nas

Członkowie

Red Baron Hotel****

logotyp Red Baron Hotel

 

Red Baron Hotel**** to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spełnimy oczekiwania pojedynczych gości, szukających luksusu podczas krótkiego pobytu oraz całych rodzin, które planują zostać u nas na dłużej. Ciekawy wystrój nawiązujący do historii lotnictwa przeplata się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...

Hotel Fado

logo Hotel Fado 3

 

 Hotel Fado jest kameralnym, rodzinnym hotelem znajdującym się w samym centrum Świdnicy. Przytulne i nastrojowe wnętrza w zależności od piętra różnią się dekoracją i kolorystyką. Do dyspozycji gości pozostawiamy 48 miejsc noclegowych w tym pokoje 1 i 2 osobowe oraz Apartamenty z pokojami kąpielowymi...

Czytaj więcej...

Browar Świdnicki

browar świdnicki

 

Browar Świdnicki

ul. Pionierów 40

Śnieżka Podróże Małe i Duże

 

 

logo sniezekŚnieżka Podróże Małe i Duże. Biuro podróży specjalizujące się w organizacji wyjazdów gupowych. Lata doświadczenia i ogromny profesjonalizm organizatorów gwarantują udane wycieczki.

Czytaj więcej...

Sylwia Osojca-Kozłowska

s osojcaSylwia Osojca-Kozłowska - marketingowiec, dziennikarz, pilot wycieczek, prezes Fundacji Symbioza.  Ukończyła studia wyższe w zakresie Zarządzania i Marketingu oraz Turystyki i Rekreacji specjalność - manager turystyki.

 

Czytaj więcej...

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10