Mikołajowy Jarmark w Srebrnej Górze

 

JARMARK MIKOŁAJKOWY - SREBRNA GÓRA - 8 GRUDNIA 2018

            Już 8 grudnia 2018 roku odbędzie się tradycyjny, coroczny Jarmark Mikołajkowy, zwyczajowo w magicznej i urokliwej przestrzeni srebrnogórskiej (SPA „Aniołek” oraz plac przylegający bezpośrednio do budynku, a także budynek GOKSiR). Mikołajowe elfy, przekupione przez nas polukrowanymi piernikami, zdradziły, że Święty Mikołaj zadba o to, aby w tym wyjątkowym dniu padał specjalnie dla nas puszysty śnieg, a mróz nie będzie taki dotkliwy jak to zazwyczaj bywa. O resztę zadbamy sami.

            Uraczymy was nie tylko pachnącymi korzenną przyprawą piernikami czy zapachem sosnowych choinek, ale i także wyjątkowymi występami utalentowanych dzieci i młodzieży z Gminy Stoszowice, a nawet pokazem iluzjonisty. Odśpiewamy razem znane kolędy, dzieląc się między sobą ciepłem i uśmiechem.

            Jarmark Mikołajkowy to nie tylko stoiska wystawiennicze, przepełnione regionalnymi produktami i ciepłymi posiłkami. Idea tego wyjątkowego święta polega na tym, aby każdy uczestnik wyniósł z tej imprezy dla samego siebie coś pięknego i nieuchwytnego.

            Kreatywne Warsztaty Mikołajkowe dla dzieci, niepowtarzalne spotkanie twarzą w twarz z samym Świętym Mikołajem, sprzedaż regionalnych produktów związanych ze świętami, przestrzeń artystycznej ekspresji nie tylko dla występujących podczas Jarmarku utalentowanych artystów, ale i dla nas samych oraz rozgrzewanie się w cieple prawdziwego ogniska i spędzenie tego unikalnego święta razem – to wszystko tworzy dobrze nam wszystkim znaną magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz międzyludzką więź, dzięki której nikt z nas nie czuje się samotny w ten wyjątkowy czas.

jarmark plakat stoszowice

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10