Wystawa Pauliny Kryśpiak "Ruch"

Wystawa "Ruch" to autorski projekt Świdnickiej fotograf - Pauliny Kryśpiak. Powstał on z myślą o propagowaniu aktywności fizycznej i wspieraniu Świdnickiej piłki ręcznej. Na zdjęciach zobaczyć można członków jednej z drużyn ŚKPR. Każdy z nich przedstawiony został z innym atrybutem sportowym. Ta wystawa to ujęcia zarówno dynamiczne jak i statyczne co wprowadza balans pomiędzy 12 pracami. Całość utrzymana jest w kolorystyce czarno-białej z mocną, nasyconą czernią i dużymi kontrastami.

"Na zdjęciach znajdują się zawodnicy drużyny ŚKPR. Projekt ten powstał z myślą o wsparciu drużny. Chłopaki grają już od kilku lat, wkładają w to całe serce i ogrom swojego czasu - co nie raz przekłada się na bardzo wysokie wyniki. Postanowiłam więc pomóc im dotrzeć do szerszego grona i pokazać że warto wspierać takie inicjatywy aby dalej mogli realizować swoje pasje i walczyć o zwycięstwo." - Paulina Kryśpiak