Atrakcyjna nagroda na X jubileuszowe Regaty „Książęcy Szkwał 2012"

ksiazecy szkwał1Nagrodą główną w tegorocznych Regatach o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego jest rejs jachtem ekspedycyjnym s/y SPIRIT ufundowany przez armatora. Zwycięska załoga otrzyma voucher na jeden z etapów wyprawy AfroTour 2012/3013, uprawniający sternika do udziału w dowolnie wybranym rejsie bez opłat, a dwoje członków załogi do 50% zniżki.

s/y SPIRIT to 20m aluminiowy jacht wyprawowy, skonstruowany z myślą o rejsach morskich i oceanicznych w każdym rejonie świata. Jacht pod polską banderą odbył dwie wyprawy do Arktyki, na Spitsbergen i Grenlandię oraz do Afryki, gdzie zawinął do rzadko eksplorowanych wybrzeży Senegalu i Gambii, wpłynął daleko w rzekę Gambię, odwiedzając miejsca niezwykłe krajoznawczo, a jednocześnie skrywające bogate ślady historii i kultury afrykańskiej.

Więcej o jachcie i zakończonych wyprawach na www.spiritone.pl

Udział w rejsie obejmuje miejsce na jachcie, opiekę kapitana, podstawowe szkolenie żeglarskie, wyżywienie, ubezpieczenie podczas żeglugi, opłaty portowe i administracyjne. Po stronie uczestników leży zakup biletów lotniczych, wiz, biletów wstępu do atrakcji turystycznych, szczepień (jeśli dotyczy), ubezpieczenia turystycznego.

Z voucheru można skorzystać na rejsach, na których armator dysponuje wolnymi miejscami. Informacja o terminach rejsów i dostępności miejsc publikowana jest na stronie internetowej armatora: www.spiritone.pl

Wpisowe od załogi biorącej udział w regatach dzięki dofinansowaniu Gminy Miasto Świdnica wyniesie 60,00 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 120 zł od osoby. Noclegi w cenie od 200 do 340 zł za dwa noclegi w pokojach dwuosobowych lub w domkach z pełnym węzłem sanitarnym 4-5 osobowych.

Informujemy również, że nagrodą główną w tegorocznych Regatach o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego jest rejs jachtem ekspedycyjnym s/y SPIRIT ufundowany przez armatora. Zwycięska załoga otrzyma voucher na jeden z etapów wyprawy AfroTour 2012/3013, uprawniający sternika do udziału w dowolnie wybranym rejsie bez opłat, a dwoje członków załogi do 50% zniżki.

Zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.