Śnieżka Podróże Małe i Duże

 

„Śnieżka” - podróże małe i duże,

to biuro podróży, w którym jakość świadczonych usług stawiamy na pierwszym miejscu. Specjalizujemy się w organizowaniu i realizacji wyjazdów dla grup: szkolnych, firmowych i pielgrzymkowych. Przygotowujemy także obozy młodzieżowe, zimowiska oraz kolonie.


W branży turystycznej działamy od 10 lat, przetarliśmy szlaki pilotując wycieczki oraz świadcząc usługi przewodnickie, które do dzisiaj wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem. 


Proponujemy autorskie programy, które doskonale łączą edukację i krajoznawstwo z zabawą i wypoczynkiem. Tworzymy je indywidualnie, dostosowując do Państwa potrzeb i zainteresowań. Przedstawione na stronie opisy kierunków i miejsc są jedynie zarysem, jak też bazą wyjściową do przygotowania finalnego programu.

Korzystamy ze sprawdzonych hoteli i miejsc pobytu oraz punktów gastronomii. Wynajęte autokary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz normy ekologiczne. Współpracujemy z doświadczonymi przewodnikami i pilotami wycieczek.

Posiadamy koncesję nr 700 wydaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki. 


Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje wyjazdów turystycznych.

www.sniezka-podroze.pl

Zadzwoń: + 48 730 510 997
+ 48 730 510 998

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/sniezkapodroze/

Zapraszamy,
Agnieszka i Tomasz Śnieżek

logo sniezek

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10