Wystawa prac artystów ze Stowarzyszenia "Kanon"

Prezentacje KANON

Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” zaprasza na Wieżę Ratuszową w Świdnicy na wystawę twórczości artystów ze stowarzyszenia „Kanon”.

Wernisaż wystawy zaplanowano na 6 lipca 2015 na godzinę 18.00.

Stowarzyszenie Kanon skupia twórców i artystów amatorów różnych dziedzin sztuki oraz wspiera i inicjuje amatorską działalność artystyczną.

W poczet Członków Stowarzyszenia, których prace będzie można podziwiać, wchodzą m.in.: rzeźba i poezja: Zbigniew Miciuła; malarstwo, malowana porcelana i szkło: Agata Prajel; malarstwo : Janina Pacewicz, Zdzisława Wolańska, Marianna Kulmatycka, Tadeusz Trojan, Krzysztof Kudyba, Ewelina Pol, Matylda Kilanowska, Lucyna Pająkowska, Teresa Mikołajewska, Irena Stefańska, Wanda Hupner, Jadwiga Czyżewska, Krystyna Bielejewska, Maria Bienias.

Wystawę będzie można oglądać do końca lipca 2015, w godzinach otwarcia Wieży, codziennie od 10.00 do 20.00.